İş Bankası Ek Hesap Nedir, Nasıl Kullanılıyor?

İş Bankası Ek Hesap Nedir, Nasıl Kullanılıyor?
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 614 kez okundu.

Çoğu zaman hesabınızda her ne kadar para olmasa bile acil nakde ihtiyaç duyduğunuz zamanlar olabiliyor. Her ne kadar çevrenizde ki herkesten nakit konusunda bir destek isteseniz de çoğu zaman sonuç hüsran olacaktır. Tüm bunların farkında olan güvenilir İş Bankası, müşterilerine ek hesap açarak acil para ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşımalarına da yardımcı oluyor.

Acil nakit ihtiyaçlarınız var ve sizlerde en hızlı şekilde karşılamak istiyorsanız o halde tek yapmanız gereken ise bir an önce İş Bankası Ek Hesap açmak olacaktır. İş Bankası ek hesabın özelliklerini merak edenler için şu şekilde belirtmemiz mümkün olacaktır. İş Bankası müşterileri ek hesap sahibi olduğunuzdan sonra banka vadesiz hesabınıza belirli bir limitte kredi tanımlanacak ve nakde ihtiyaç duyan kişilerde bu tanımlanan kredileri de gönül rahatlığı ile kullanma şansına sahip olacak.

Tüm bunların yanı sıra   İş Bankası Ek hesap aracılığı ile de eft, havale ve swift gibi işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilme ayrıcalığına da sahip olacaksınız. ATM yolunu tutarak 24 saat içerisinde acil karşılamanız gereken maddi desteği artık İş Bankası bünyesinde yer alan ek hesap farkı ile gerçekleştirebilmeniz son derece kolay olacaktır. Genelde ay sonlarında acil ödemeniz gereken bir faturanız olabilir.

 Cebinizde ödeyebileceğiniz paranız yok ise ek hesap sizin için en iyi çözüm yollarından birisi olacaktır. Üstelik ek hesabı açıp İş Bankası hesabınıza otomatik ödeme talimatı verdiğiniz an tüm faturalarınızı ödeme zamanı geldiğinde ödenmesini sağlayacaksınız. Vadesiz hesabınız para çekmeye her ne kadar yeterli olmasa da ek hesap açtığınız vakit gönül rahatlığı ile limit çekebileceksiniz.

İş Bankası ek hesap faiz oranları da insanların merak etmiş olduğu bir diğer önemli sorular arasında yer alıyor. Gün içerisinde kullandığınız nakit kadar bir faiz işlemesi olacağı için artık zamanla fazla faiz ödeme yükümlülüğü altına girmemiş olacaksınız. İş Bankasına hem kredi de başvuru yapmak hem de ek hesap açtırmak için gelir belgeniz, nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah belgesini sunmanız gerekecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git